top of page
mujWEB.png

Postarám se o vaše sociální sítě od A do Z

 

Sociální sítě jsou mojí vášní již od svých počátků. Zakládala jsem první Instagramy různých českých značek a v době jeho slávy vybudovala jeden z nejúspěšnějších Snapchatů v ČR. Pro své klienty se snažím vytvářet smysluplný, líbivý a zajímavý obsah s ohledem na to, na jakou sociální síť je určen.


Zaštítím audit současného stavu, nastavení strategie a exekuci až po samotné vypostování a reporting.

Zabývám se především Facebookem & Instagramem, ale nemám problém ani i s YouTube, Tik Tokem, LinkedIn, Twitterem, Snapchatem & Pinterestem. Poradím si jak s always-on, tak i kampaňovým contentem.

 SOCIAL MEDIA 

SOCIÁLNÍ SÍTĚ
MOB.png

Hledáte pro vaši kampaň či dlouhodobou spolupráci správné influencery?

Influencer marketingem se zabývám od roku 2014. Řídila jsem jedny z prvních influencer kampaní v ČR vůbec a během let jsme pod mým vedením získali několik marketingových cen a ocenění.


Spolupráce jsem během své kariéry zaštiťovala jak z klientské, tak i agenturní strany, tedy můžu nabídnout oba pohledy na věc. V současnosti koordinuji krátkodobé i dlouhodobé spolupráce a kampaně pro několik značek. Působím i jako konzultant/scout správných influencerů, kdy si následně spolupráci řídí již sám klient. Zároveň v neposlední řadě pomáhám tvořit obsah i influencerům samotným.    

 INFLUENCER 
marketinG 

INFLUENCERS
CONTENT (1).png

tvořím foto, video, texty i jednoduchou grafiku

Kreativa je moje DNA. Připravím vám široké spektrum obsahu pro vaši komunikaci. Od webu a sociální sítě,
po produktové popisky, letáčky či slogany. Nedělám složitou grafiku, soustředím se na foto, video, text a jednoduché grafické elementy. Pomůžu s tvorbou stories, reels, blogováním, streamováním i vymýšlením kampaní.

Content tvořím jak pro značky, tak pro influencery a celebrity samotné. Zaštítím reportáže z akcí do stories i reels, imagově fotím produkty i eventy a nastavuji contentové strategie pro jednotlivé kanály. 

CONTENT

 content 
marketing 

INFLU.png

Potřebujete poradit s launchem značky
nebo celkově marketingem?

Marketing jsem vystudovala v ČR, UK a FR. Ještě více mě ale vyformovalo 13 let praxe v marketingu v nejrůznějších společnostech. Vyzkoušela jsem B2B i B2C, ATL i BTL, mám za sebou juniorní i seniorní pozice jak v korporátech, tak menších firmách, na klientské i agenturní straně. Komfortně se cítím v brand marketingu i strategii a než jsem se vydala na cestu freelancera, vedla jsem oddělení Sociálních sítí a Influencer marketingu v komunikační agentuře.

Na svém kontě mám desítky úspěšných launchů nových brandů, SKUs i produktových řad. Pod mojí taktovkou bylo vyprodukováno 6 skvělých televizních reklam a koordinovala jsem nespočet digitálních i tradičních kampaní. 

A mnoho dalšího!

Detaily a konkrétní příklady najdete na mém LinkedIn.  

A nebo chcete raději vidět moje CV? 

→  klikněte sem  ←

 marketingové 
poradenství 

MARKETING
princezna.jpg

Jitka Altman

Okrem marketingového kreativního vymýšlení a designování outdoorových her nejraději ze všeho cestuji, ujíždím si na dobrém jídle a miluju kulturní a společenské akce. Zbožňuju zvířátka i zvířátková videa a vlastním pejsčí holčičku. 
 

Jednoho dne bych si přála říct, že:

  • jsem procestovala alespoň 3/4 světa

  • jedla ve všech Michelinkách

  • navštívila všechna pražská divadla

  • zažila karneval v Riu & Burning Mana v Nevadě

  • žila #HappyHappy život se svou rodinou a zvířectvem

bottom of page