top of page
Dívky tančí na pláži

 V nabídce je možnost jak samopřípravou,
 

 tak zajištěním komplet programu na míru. 

Usmívající se přátelé

SKVĚLÁ

ZÁBAVA

ZARUČENA

Hra se odehrává venku uprostřed Prahy. Cestou vás čekají nejrůznější úkoly, šifry, křížovky a vtipné příhody, které napárujeme na skupinu přátel / nevěstu či oslavence. Hru si plně přizpůsobíte podle svých představ.

Bachelor Party Tailgate

ZAPOJÍ SE

CELÁ PARTA
(nejen oslavenec)

Koncept hry stmeluje celou skupinu účastníků. Ty budeš její průvodce.
Věř mi, že je to velmi zábavná role.
Ostatní by n
eměli úkoly znát předem. Všichni se totiž budou muset zapojit a oslavenci/nevěstě pomoct při plnění úkolů a získání dalších indícií.

Spravedlivé jízdy

PLNĚ PŘIZPŮSOBITELNÝ PROGRAM

Máte zamluvenou restauraci na večeři nebo třeba limuzínu? Přizpůsobte si konec hry přesně tam, kde potřebujete. Během hry účastníci sbírají i číselný kód k zámku, takže na konci je možné umístit i poklad. 

Sluneční brýle srdce

jak to funguje?

Cesta začíná na metru Vyšehrad a zavede vás přes spousty stanovišť skrz náplavku až do centra. Konec hry i časový harmonogram si přizpůsobíte podle sebe. Hra je koncipovaná tak, aby byla jednoduchá, ale stále zábavná a lehce zapeklitá. Klasické šifry jsou nakombinované s personalizovanými úkoly, jako je např. zapojení vlastních fotek, přizpůsobení odpovědí v křížovce či zábavné úkoly. Nezáleží v jakém ročním období hru budete hrát, ani zda jste jen dámská, pánská či namíchaná skupinka. Dokonce i děti program bude určitě bavit :). 

Po odeslání objednávky ti přijde na email instrukce k platbě. Bohužel nemám platební bránu, tudíž lze zaplatit pouze bankovním převodem. Po připsání dané částky na můj účet Ti pošlu komplet průvodce hry, kterou si následně budeš moct přizpůsobit podle svého/nevěsty/ženicha/oslavencovo gusta :-)

uspořádej pro své kamarády

PERZONALIZOVANOU OUTDOOROVOU HRU

PLNOU JEDNODUCHÝCH ŠIFER A ZÁBAVNÝCH ÚKOLŮ

Raději si vše děláš po svém a nad úkoly chceš mít komplet kontrolu? Pro tebe jsou tu varianty formou samopřípravy.
Ode mě dostaneš obsáhlý scénář s detailními materiály a je jen na tobě, jak si nakonec program a hru přizpůsobíš!

Nebo spíš využiješ volného času k plánování jiných aktivit? Pak se o celou přípravu hry na míru postarám já! Ty dostaneš podrobného průvodce a komplet hru připravenou rovnou ke startu!

Emoji balóny

ROZLUČKA SE SVOBODOU

Staň se průvodcem vaší rozlučky se svobodou. V tomto programu získáš plnou svobodu nad přizpůsobením vaší hry. Bude ale potřeba trocha aktivity z tvé strany. Hru buďto převezmeš celou tak, jak leží a běží a nebo ji přizpůsobíš vašim potřebám. Úkoly bude potřeba vytisknout a naobálkovat. Vše potřebné dostaneš v ceně balíčku, takže se nemusíš bát a hurá na to!

V ceně získáš:

  • nadupané PDF s úkoly, vysvětlivkami a detailními popisy "HOW TO"

  • templaty pro přizpůsobení jednotlivých úkolů na míru (např. křížovka)

  • tipy na další zábavné úkoly pro nevěstu a její crew

  • tipy na nejrůznější aktivity po Praze a okolí 

Birthday Party se zmrzlinou
Dívky s Champagne

OSLAVA NAROZENIN

Stejně jako u rozlučky se svobodou bude potřeba trochu tvého času, abys vaši hru přizpůsobil/a vašim představám. Koncept hry je podobný jako u rozlučky, nezařazuje ale tradiční rozlučkovské aktivity, ale spíše se zaměřuje na zábavné šifry a indície. 

V ceně získáš:

  • nadupané PDF s úkoly, vysvětlivkami a detailními popisy "HOW TO"

  • templaty pro přizpůsobení jednotlivých úkolů na míru (např. křížovka)

  • tipy na další narozeninové aktivity

PERZONALIZOVANÁ HRA NA MÍRU

Chceš ten nejlepší zážitek ze hry, ale nechce se ti zabývat přizpůsobováním, tiskem a obálkování? Nevadí, nech to všechno na mně! Rozluček a narozeninových her na míru jsem již zastřešila nespočet. Výhodou tohoto prémiového konceptu je to, že si můžeme hrát i s terénem - tedy některé úkoly schovám do pařezu, další do okna, atd. Navíc budeš moct sám/a říct, jaké aktivity má nevěsta/ženich/oslavenec rád a já jim úkoly přizpůsobím na míru.  

V ceně získáš:

  • Personalizovanou hru na míru (již v obálkách), ready k použití

  • PDF průvodce s detailními popisy "HOW TO" pro Tebe

  • tipy na další narozeninové nebo rozlučkové aktivity

bottom of page